Реакція буде тверда. Про це Зеленський сказав, відповідаючи на запитання журналістів під час пресконференції у Молдові, інформує 24 Канал.

До речі Частина укриття закрита, бо там "цінні речі", – працівниця поліклініки показала бомбосховище

Зеленський пообіцяв "нокаут"

Журналісти запитали президента, можливо є конкретні люди, які можуть понести відповідальність за те, що укриття були зачинені. Він відповів, що спочатку має повернутись в Київ, тоді йому повідомлять всі деталі.

Зеленський пообіцяв розібратись. Винні будуть відповідати за те, що люди втратили можливість скористатись бомбосховищем.

Нам Росії...цих ворогів мало. У нас, як бачите, є ще й внутрішні,
– наголосив Зеленський.

Наприкінці пресконференції Зеленський натякнув, що "може бути нокаут". Також, коментуючи трагедію, президент наголосив, потрібно, щоб "місцева влада вмикала голову".

Атака Києва: що відомо

  • Вночі 1 червня росіяни атакували територію України 10 балістичними ракетами "Іскандер". ППО ліквідували усі цілі, проте уламки пошкодили дитячу поліклініку, десятки багатоповерхівок, автомобілі та багато іншої інфраструктури.
  • На жаль, загинуло 3 особи – дві жінки та 9-річна дівчинка. За словами свідків, люди загинули через те, що двері укриття біли замкнені.
  • Чоловік загиблої заявляв, що люди довго стукали у двері укриття, але ніхто не відчиняв. Він пригадує, що вирішив побігти на іншу сторону поліклініки, аби знайти вхід. У цей момент біля поліклініки впали уламки ракет, від яких загинула жінка. На щастя, дитина залишилася жива.
  • Вже розпочали розслідування. У КМДА пройшли обшуки по справі з замкненим укриттям на території поліклініки.
  • У КМДА ухвалили важливе рішення – укриття більше не будуть замикати. Директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук пояснив, що раніше їх закривали, оскільки в них "зробили ремонт", а також турбувалися, що безхатьки влаштують собі житло.