Таку заяву генсек НАТО Єнс Столтенберг зробив у ході спільного брифінгу з британським прем'єром Борисом Джонсоном. Його провели 11 лютого, повідомляє 24 канал.

Читайте також Україна не просить нічого, крім миру, – Джонсон записав відео зі штаб-квартири НАТО

Генсек НАТО звернувся до Лаврова

Столтенберг вважає, що потрібно провести нове засідання Ради Росія – НАТО. Основною темою для розмови мала б стати ситуація навколо України. Посадовець вже надіслав офіційного листа із таким закликом російському міністру закордонних справ Сергію Лаврову. "Продовження засідань є важливим для взаємної довіри", – наголосив він.

Альянс про загрозу російського вторгнення

Напередодні Столтенберг висловився про ризики нового нападу Москви на Україну. З огляду на погрозливу риторику з боку Росії, у НАТО вважають, що вони підвищуються. Генсек Альянсу підкреслив, що наша держава має право на самозахист.

Попереднє засідання Ради Росія – НАТО

Столтенберг дзвонив Зеленському

Напередодні Єнс Столтенберг поспілкувався з українським президентом Володимиром Зеленським. Основною темою була загроза нового вторгнення Росії. Також спілкувалися й про участь України в Мадридському саміті НАТО. Він запланований на червень 2022 року. Запросити туди нашу державу – ініціатива польського лідера Анджея Дуди.

Путін пригрозив Європі на переговорах з Макроном: дивіться відео