ОМОН і затримання

За кілька хвилин до прибуття літака з Навальним до "Внуково" прибув загін спецпризначенців ОМОНу. Про це серед інших повідомив і прокремлівський пропагандист Володимир Соловйов у телеграмі.

Важливо Навального хочуть затримати одразу після прибуття до Росії

Перед прильотом Навального до "Внукового" прибув ОМОН: відео

За його словами, силовики попросили залишитися тих, хто має найближчим часом вилетіти. Водночас у опозиційних телеграм-каналах повідомляють, що ОМОНівці почали вдаватися до активних дій. Зокрема, журналістів і прихильників опозиціонера витісняють на вулицю та всіх наполегливо просять вийти за межі зали для зустрічей.

Активні дії силовиків у "Внуково": дивіться відео

Вже почалися й перші затримання. За даними видання "Новая газета", жорстоко затримують людей біля виходу з аеропорту. Деяких несуть за руки та за ноги й тягнуть асфальтом. Саму ж територію навколо летовища ОМОН оточив.

Затримання біля входу до "Внуково": дивіться відео


Також відомо, що правоохоронці затримали найближчу соратницю опозиціонера Любов Соболь, його брата Олега, співробітника Фонду боротьби з корупцією Руслана Шаветдінова, активіста Костянтина Котова та кількох журналістів опозиційних видань.

Як затримували Соболь і Шаветдінова: сталося це біля кафе – дивіться відео

У автозаку Соболь висловила думку, що їх затримали, аби налякати людей. За інформацією телеканалу "Дождь", під час затримання Соболь у "Внуково" помітили співробітника центру "Е" Олексія Окопного. Він показував пальцем на людей, яких пізніше затримували

Соболь про своє затримання: дивіться відео

Також на вході до аеропорт затримали що ніс в руках прапор Росії, а на його спині було написано "Навальний YES".

Жорстке затримання прихильника Навального: він викрикнув: "Путін – покидьок" – відео

В аеропорту на вході – дуже багато людей. Багато з них не мають наміру проходити далі, а дехто бронює на смартфонах квитки. У всіх перевіряють паспорти, а в журналістів документи перевіряли двічі. Дехто кричить: "Фашисти!"

Що відбувалося на вході до "Внуково" за 10 хвилин до прильоту Навального: відео

Як повідомляє телеграм-канал "ОВД-Инфо", загалом правоохоронці затримали 21 людину.

Що цьому передувало Повернення Навального: поліція провела перші затримання в аеропорту "Внуково"

Навального "зустрічали" фанати Бузової

Перед прильотом опозиціонера в аеропорту помітили не лише його прихильників, а і фанатів співачки Ольги Бузової. Ті навіть виконали найвідоміший її хіт "Мало половин". А опісля ще посперечалися з прихильниками опозиціонера – заявляли, що вони не продаються.

"Мало половин" від фанатів Бузової: дивіться відео

Ближче до прильоту Навального в аеропорту повідомили, що Бузова приземлилася в іншому місці. І її прихильники почали розходитися. Але дехто з них також потрапив під руку ОМОНу.

Бузова, ОМОН, Навальний, Росія, Москва, Внуково, прибуття Навального
ОМОН затримав і кількох фанатів Бузової / Фото "Медіазони"

До речі "Дно пробите": у "Внуково" приліт Навального порівняли із атакою гітлерівських літаків у 1941

Повернення Олексія Навального: головне

  • До Німеччини опозиціонер прибув у непритомному стані після отруєння "Новачком". Тут його вивели зі стану штучної коми та опісля він пройшов курс реабілітації.
  • Про своє повернення Навальний повідомив заздалегідь. Казав, що не боїться та що це його батьківщина. Більше того, з Росії він не втікав.
  • У Росії ж заявили, що затримають опозиціонера, коли він прибуде в країну. Йому хочуть замінити умовний термін на реальний. Мовиться про справу "Ів Роше" 7-річної давності.
  • Коли стало відомим, що Навальний прилетить, його прихильникам у разі приходу в аеропорт пригрозили покаранням.
  • Опозиціонер вилетів із Німеччини приблизно 16:00. Проте, ще вранці до "Внуково" почали стягувати спецтехніку.

ОМОН у аеропорту "Внуково" перед прильотом Навального / Фото взято з соцмереж