Глава комітету з питань фінансів, податкової та митної політики зазначив, що вже порушена кримінальна справа. Про це він повідомив під час спілкування з журналістами 30 листопада.

Читайте також На слова Зеленського про переворот в Україні відреагував Байден

Я переконаний у тому, що компетентні державні органи працюють. Я думаю, що ми у надійних руках. Не треба лякатися жодних переворотів, все буде добре, все буде по закону, все буде по Конституції,
– сказав політик.

Він наголосив, що перейматися не потрібно, бо правоохоронці працюють – ведуть розслідування. Водночас "зловмисники, які причетні до будь-яких переворотів, зазнають покарання".

Гетманцев відповів, чому не скликають РНБО

Данило Гетманцев також відповів на запитання, чому не з цього приводу Володимир Зеленський не скликає засідання РНБО, адже ця тема стосується оборони нашої держави.

Напевно на сьогодні немає тих підстав, які необхідні для зібрання Ради нацбезпеки й оборони. Я думаю, що це питання (держперевороту – 24 канал) може бути вирішене у межах кримінального провадження, як це відбувається зараз,
– підсумував народний депутат.

Зеленський заявив про держпереворот: коротко

  • Володимир Зеленський публічно заявив, що росіяни спільно з деякими громадянами України намагаються влаштувати державний переворот в країні та скинути чинну владу.
  • Глава держави вказав, що організатори, нібито, намагаються втягнути Ахметова у ці плани.
  • Журналіст американського медіапроєкту Buzzfeed News Крістофер Міллер розповів, що захоплення влади в Україні готували офіцер ФСБ і три зрадники з МВС та назвав їхні імена.