Другу результативну передачу в чемпіонаті до свого активу записав українець Руслан Федотенко. Та оригінальне завершення атаки у виконанні Брендона Праста після асисту Федотенка стало останньою втіхою "рейнджерів" у цьому матчі. Остров’яни втретє в поєдинку повели вперед - Таварес зряче підставив ключку під постріл партнера. А згодом він же оформив хет-трик вже у порожніх воротах гостей. 4:2.

Діаметрально протилежний настрій у фанатів "Вашингтона". Їх улюбленці, навпаки, у новому сезоні ще не програвали. Аби досягти бажаного, Овечкіну і компанії вистачило 3,5 хвилини у першому періоді. Бекстром холоднокровно скористався чисельною більшістю, Йохансон дотепно вигулькнув з-за воріт і перевагу "Вашингтона" подвоїв. Шайба Петера Регіна стала слабкою втіхою для "Оттави" - 1:2.

Без перемог у новому сезоні дебютант Ліги - “Вінніпег”, “пінгвіни” із Піттсбурга продовжують очолювати Східну конференцію, навіть попри те, що поступились “Баффало”. “Колорадо” в драматичному матчі переграло за булітами “Монреаль”.

Післяматчеві буліти знадобились для перемоги і “Флориді”. Виїзні звитяги за “Детройтом”, “Нью-Джерсі”, “Бостоном”, “Ванкувером” і “Сент-Луїсом”.