Таку заяву зробив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, пише "Медуза".

Читайте також: Собчак вимагає санкцій проти "друзів Путіна" через отруєння Скрипаля

Як наголосив "дипломат", це станеться "обов’язково", однак точних термінів він не оприлюднив.

За його словами, висилка британських дипломатів відбудеться "незабаром".

Зауважимо, що детально оголосити про заходи у відповідь на адресу Великобританії очільник російського МЗС пообіцяв після того, як доведе їх до Лондона.

Водночас Лавров назвав британські звинувачення у справі Скрипаля голослівними, безпідставними та нахабними.

"Для них (Великобританії — "24") не визнання — цариця доказів, а підозра, що вони самі висувають, має сприйматися всім світовим співтовариством як цариця доказів. Так справа не піде. Ми будемо відстоювати міжнародне право та аргументів у наших партнерів ми не бачимо", — додав він.

До слова, раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що реакція Москви на дії Лондона "не змусить себе чекати".

"Пропозиції щодо заходів проти Британії будуть формулюватися в міністерстві закордонних справ, інших відомствах. Але остаточне рішення, звичайно, ухвалюватиме президент. Немає ніяких сумнівів, що він вибере той варіант, який найбільшим чином відповідає інтересам Росії", — зазначив "голос Путіна".

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері отруїли колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля. Разом з ним було отруєно і його 33-річну доньку Юлію. Їх обох доправили до реанімації у критичному стані.

12 березня прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що за отруєнням Сергія Скрипаля стоїть Росія: або безпосередньо, або опосередковано, а вже 14 березня вона зазначила, що Великобританія вишле 23 російських дипломатів у відповідь на замах на колишнього шпигуна, який свого часу тут отримав політичний притулок.