Міністр культури та інформаційної політики зазначив, що є співвласником підприємства з 2006 року. За його словами, з цієї причини "захоплювати" кіностудію у нього "не було потреби".

Читайте також Коломойський намагався через Ткаченка захопити Одеську кіностудію, – розслідувачі

Попередні домовленості було досягнуто у 2016, а реалізація угоди зі зміною часток була у 2017 році. В 2019 році я передав в управління всі свої корпоративні права, як цього вимагає закон. У 2020 році я продав акції Олександру Морозову,
– сказав глава Мінкульту.

Ткаченко повідомив, що "угода передбачала терміни та умови розрахунку, тому при отриманні доходу – кошти будуть відображені в декларації відповідно до вимог законодавства".

Це не офшор, – Ткаченко

Він також переконує, що це був "не офшор, а легально створена британська компанія під юрисдикцією Англії з відкритим реєстром".

Те, що ви зазначаєте як "отримав у подарунок", насправді є лише видом угоди, до якої жодного стосунку немає Коломойський. Звичайна практика юристів, коли в іноземній компанії без діяльності змінюється акціонер,
– продовжив міністр.

"Відповідний дохід мною було задекларовано та відображено у податковій декларації з подальшою сплатою податку", – додав посадовець.

Розслідування "Офшор95": що відомо

  • Розслідувачі "Слідство.Інфо" 3 жовтня опублікували фільм "Офшор95", де мовиться про бізнес Володимра Зеленського та його оточення.
  • У ньому мовиться, що бізнес "Кварталу 95" стоїть на офшорній мережі. Центральною у ній є фірма Maltex Multicapital Corp, зареєстрована на Віргінських островах.
  • Завдяки документам вдалося знайти підтвердження причетності власника "Епіцентру" Гереги до бізнесу в окупованому Криму.
  • Зясувалося, що менеджери компаній олігарха Коломойського причетні до захоплення контрольного пакету Одеської кіностудії.
  • Як ідеться у результатах, одразу після призначення в АП Петра Порошенка Борис Ложкін купив дочці дорогу квартиру в Лондоні.