Реакція українських політиків на вибухи у Криму

Збройні Сили України поки що не підтверджували удару. Однак вибухи пролунали на території аеродрому російських збройних сил, що говорить само за себе.

Актуально "Бавовна" в Новофедорівці: окупанти оголосили евакуацію і вигадують, що "здетонували боєприпаси"

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак коротко та іронічно зауважив, що український південь особливо прекрасний у серпні. Натяк політика усі зрозуміли. Водночас очільниця Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук зауважила, що 9 серпня відзначають Міжнародний день корінних народів.

В Україні такими вважаються кримські татари, караїми та кримчаки. А сьогоднішні вибухи в Новофедорівці є черговим нагадуванням про те, чий Крим. Бо то є Україна,
– наголосила Верещук.

Водночас голова Миколаївської ОВА Віталій Кім іронічно запропонував росіянам заборонити курити на військових об'єктах.

Радник Єрмака Михайло Подоляк підкреслив, що демілітаризація росії – важлива складова глобальної безпеки. Майбутнє Криму – бути перлиною Чорного моря та світовим курортом, а не військовою базою для терористів. Політик наголосив, що "все тільки починається".

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук з гумором зауважив, що росіянам не варто довго бути під нашим кримським сонцем, адже ненароком "можуть обгоріти".

Цікаво "Тікайте з пляжу" і "мосту приготуватися": мережа вибухнула мемами про "бавовну" у Новофедорівці

Що відомо про "бавовну" у Криму

  • 9 серпня біля Новофедорівки у Криму пролунали потужні вибухи в районі військового аеродрому. В небі одразу з'явився величезний стовп диму. Туристи та місцеве населення почали панікувати, а на дорогах утворилися затори.
  • Окупаційна влада почала вигадувати нісенітниці про те, що "нічого страшного не сталося". Мовляв, це кілька боєприпасів здетонували, але ситуація "під контролем". При цьому росіяни оголосили евакуацію з Новофедорівки, чим заперечили самі собі.
  • Водночас пожежа на аеродромі досі триває. Мешканці Сакського району кажуть, що боєприпаси продовжують вибухати, а шибки у їхніх домівках – трясуться.

Дивіться більше – як мешканці Криму реагують на "хлопки": відео