У тимчасово окупованому Херсоні росіяни виселили мешканців декількох гуртожитків. Надалі ворог планує заселити гуртожитки військовими, які прибули на посилення підрозділів на цьому напрямку.

До речі У Херсоні вночі у когось із росіян "впала цигарка" і знищила одну з систем ППО, – соцмережі

Ворог перекидає сили на тлі успіхів ЗСУ

Також у Генштабі повідомили, що росіяни на окупованих територіях примушують місцевих жителів отримувати громадянство та паспорти Росії.

Зокрема, у Токарівці в Херсонській області окупанти попередили, що у разі неотримання паспортів Росії до 1 жовтня жителі підлягають виселенню та вивезенню за межі окупованих територій.

Варте уваги Мобілізація на окупованій Херсонщині: кого росіяни будуть призивати до своїх військ

  • Як відомо, наприкінці червня стало відомо, що українські військові прорвали першу лінію оборони окупантів. Після цього розпочався наступ на Херсон.
  • Наші захисники взяли під вогневий контроль логістику ворога, після чого загарбникам стало складно перекидати резерви на правий берег Дніпра.
  • Ввечері 28 вересня вибухи знову було чути біля Антонівського мосту. Окрім того, повідомлялося про вибухи у Новій Каховці. У повідомленні йшлося про точкові удари по позиціях окупантів.
  • ЗСУ обстріляли ворожі осередки у Херсоні, де зберігалася техніка та озброєння. Також вони знищили склад боєприпасів в Новоолександрівці.

До уваги – як наші захисники нищать танки окупантів на Херсонському напрямку: дивіться відео