Між дитиною та матір'ю прикріпили міну, яка здетонувала. За словами журналіста Віктора Шлінчака, цю жахливу історію розповів міністр оборони Олексій Резніков.

Важливо Окупанти з артилерії обстріляли авто на Харківщині: загинула жінка

Я думав, що після жахливих історій з Бучі і Маріуполя мене вже важко здивувати дикунськими методами путінського війська...Просто виродки, інших слів бракує,
– наголосив Шлінчак.

Журналіст додав: в голові не вкладається, як таке може відбуватись у 21 столітті. Українці в коментарях під дописом теж шоковані. Відзначають, що з кожним днем все більше фактів кровожерливості орків. Це поза межею всього людського. У людей складається враження, що російські військові ніби запрограмовані на вбивство і жорстокість.

Наразі деталі цього вбивства не розголошують. Поки не говорять, в якому саме місті чи селищі це відбувалось. Резніков ще теж не прокоментував історію.

Звірства окупантів в Україні

Коли російські війська відійшли з Київщини, світ побачив страшну картину. Сотні тіл загиблих мирних українців лежали просто на вулицях. У Бучі знайшли братську могилу на понад 400 тіл. Російські військові катували цивільних, після чого вбивали. Провели ексгумацію померлих і з'ясували, що багатьох з них просто розстрілювали.

Могили знаходять досі. Наприкінці квітня у Бучанському районі Київської області виявили ще одне місце масових поховань.

Росіяни знущались з мирних людей перед вбивствами. Вони навіть морили їх голодом. Стало відомо, що під час окупації Бучі загинула українська художниця-шістдесятниця Любов Панченко. 84-річна жінка майже місяць залишалася без їжі, поки з містечка не вигнали росіян. Жінка виснажилась, врятувати її не змогли.

Жахлива історія з Ворзеля

Казахстанець Костянтин Кястутисович, який рятував людей з окупованих територій, розповів вражаючу історію. У Ворзелі окупанти жорстоко познущались з 15-річної дівчинки та її родини.

Дитина розповіла, що її зґвалтували. На очах дівчинки вбили 14-річного хлопчика, а матір підстрелили. Жінка два дні стікала кров'ю і згодом померла. Дитина ж 10 днів просиділа у підвалі.

Усіх нелюдів покарають

В українській розвідці наголосили, що знають імена усіх, хто чинив злочини проти нашої держави та цивільного населення. Жодному окупанту не вдасться сховатися від покарання.

Міністр юстиції України Денис Малюська вважає, що до винесення перших вироків щодо воєнних злочинів Росії мине щонайменше 1 – 2 роки. До розслідування на Київщині долучився Міжнародний кримінальний суд.

Однак ЗСУ вже завдали серйозних втрат окупантам з 64 окремої мотострілецької бригади, які причетні до звірств над мирними жителями Бучі.

Дивіться також – Потужні втрати окупантів станом на 1 травня: