Саме це, на думку Єрмака, і є головними завданнями. До слова, саме голові ОП доручили підготувати зустріч лідерів країн.

Важливо Зустріч Зеленського з Путіним може стати дійсно історичною, – Єрмак

Єрмак констатував, що наразі принципові речі ухвалених раніше домовленостей не реалізовані.

Ми бачимо, що принципові речі гуманітарного характеру та у сфері безпеки досі не реалізовані. Є й інші питання, які правильно обговорювати саме на найвищому рівні,
– сказав Єрмак.

Додамо, що наразі ані дати, ані місця зустрічі Президента України Володимира Зеленського і російського лідера Володимира Путіна немає. Водночас раніше Єрмак повідомив, що кликати Путіна на переговори до Києва ніхто не буде, адже це абсолютно некоректно.

Зустріч Зеленського з Путіним: що відомо

  • На тлі ескалації конфлікту на Сході України Володимир Зеленський запропонував Володимиру Путіну зустрітися у будь-якій точці Донбасу. Пізніше президент України заявив, що йому не важливо, де саме пройде зустріч.
  • У відповідь Володимир Путін заявив, що готовий у будь-який час прийняти Зеленського. Зустріч відбудеться не на Донбасі, а у Москві.
  • Згодом стало відомо, що зустріч Зеленського і Путіна планують провести на нейтральній території. Поміж потенційних місць – Відень і Єрусалим.
  • Втім, це було до нового загострення в Ізраїлі. Після початку обміну ракетними обстрілами між ізраїльським урядом та ХАМАСом зустріч в Єрусалимі виглядає нереалістичною.