Про це пише НВ з посиланням на власні джерела. За даними видання, узгодження порядку денного і місця майбутнього саміту дипломатичними каналами вже почалося.

Важливо Святе місце, – Арахамія пояснив намір Зеленського зустрітися з Путіним у Ватикані

Співрозмовник НВ припустив, що зустріч лідерів України та Росії може відбутися в Єрусалимі чи Відні.

У Нетаньяху (прем'єр Ізраїлю – 24 канал) довірчі відносини і з нами, і з Росією. Тому Єрусалим – хороший варіант. Є й інший – Відень. Обидва місця по-своєму підходять з точки зору безпеки, так і гарантування рівноправності сторін,
– пише видання.

Також співрозмовник видання прокоментував інформацію російських ЗМІ, про те що після згоди Путіна провести переговори, але тільки в Москві, Зеленському була запропонована дата 9 травня.

У виданні підкреслили, що це робиться у пропагандистських цілях. Ба більше, Володимир Зеленський навряд чи погодиться на це.

Ми не будемо реагувати. Порошенко любив особисто займатися контрпропагандою. Наша ж мета – не перемовлятися, а домовитися з Путіним про закінчення війни на прийнятних для України умовах,
– додало джерело.

Активна фаза підготовки зустрічі президентів почнеться після травневих свят.

Актуально Папа Римський нічим не переконає Путіна, – російський журналіст про зустріч у Ватикані

Видання "Українська правда" з посиланням на свої джерела заявило, що окрім Ватикану озвучувалися також варіанти Туреччини та Ізраїлю. Щоправда, наразі остаточного рішення немає – обговорюються різні майданчики для можливої зустрічі.

Водночас прессекретар Путіна Дмитро Пєсков 29 квітня сказав, що "просунутися в підготовці зустрічі Путіна і Зеленського поки не вдалося". За його словами "напруженість на Донбасі залишається вищою за норму".

Зустріч Зеленського та Путіна: головне