Угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан дав інтерв'ю Le Point. Журналісти поцікавилися, чи чекає він на переобрання Дональда Трампа, який може стати "чудовим союзником".

Читайте також Якщо Трамп покаже, як закінчити війну за 24 години, я буду щасливий, – Зеленський

Що наговорив Орбан

Віктор Орбан, який неодноразово виступав проти допомоги Україні та інтеграції нашої держави у НАТО і ЄС, вважає, що тільки Дональд Трамп нібито може зупинити розв'язану Росією війну.

Прем'єр-міністр Угорщини назвав Трампа одним із найуспішніших зовнішньополітичних президентів та заявив, що колишній американський лідер не починав жодної війни.

Моє особисте переконання залишається в тому, що якби американського президента звали Дональд Трамп у лютому 2022 року, війни в Європі не було б. Сьогодні, крім нього, я не бачу нікого в Європі чи Америці, хто був би достатньо сильним лідером, щоб зупинити війну. У миру є ім'я: Дональд Трамп,
– сказав Орбан.

Перед цим Трамп хвалив Орбана

Не так давно Дональд Трамп на виступі перед виборцями назвав Віктора Орбана "великою людиною" та "сильним лідером". Він пояснив негативне ставлення людей до угорського прем'єра тим, що його критикам буцімто не подобається те, що Орбан "занадто сильний". Крім цього експрезидент США вважає позитивним для Угорщини перебування Орбана на посаді глави уряду.

Що говорив Трамп про Україну

  • Експрезидент США раніше хизувався своїми "добрими стосунками" з Владіміром Путіним. Трамп заявляв, що буцімто може швидко завершити російсько-українську війну у разі свого переобрання.
  • При цьому Трамп виступив проти угоди між республіканцями та демократами у Конгресі США, від якої залежить допомога для України. Ба більше, він закликав сенаторів з Республіканської партії не погоджуватися на жодні компроміси.
  • Нещодавно Трамп обіцяв завершити війну Росії проти України ще до повернення у президентське крісло. Крім цього він звинуватив Європу у недостатньому фінансуванні нашої держави, у порівнянні зі США.