Дональд Трамп дуже позитивно відгукнувся про Віктора Орбана. Колишній американський лідер розповів про своє ставлення до угорського прем'єр-міністра на мітингу у штаті в штаті Нью-Гемпшир.

Читайте також "Найкращий слуга Путіна": в Європарламенті закликали позбавити Орбана права вето

Що сказав Трамп про Орбана

Експрезидент США назвав Орбана "великим лідером".

У Європі є велика людина, великий лідер – Віктор Орбан, прем'єр-міністр Угорщини. Дуже чудовий лідер, дуже сильна людина,
– сказав Трамп.

На думку скандального американського політика та бізнесмена, Орбан "деяким людям не подобається, тому що він занадто сильний". При цьому Трамп не став згадувати відверто проросійську позицію угорського прем'єра, антиукраїнські дії та шантаж ЄС з його боку. Експрезидент США також впевнений, що Угорщиною "керує сильна людина" і це є "добре".

Інші заяви Трампа

  • Нещодавно Трамп хизувався своїми "добрими" стосунками з Владіміром Путіним. Ймовірний кандидат від республіканців на виборах пообіцяв у разі свого переобрання "дуже швидко" завершити російсько-українську війну, яку він назвав "ситуацією з Україною".
  • Також експрезидент США не так давно зізнався, що він під час своєї каденції погрожував європейським країнам. Трамп сказав лідерам, що США не захищатимуть Європу у разі нападу на неї. За його словами, наступного дня після цієї заяви "надійшли мільярди доларів".