Про це 24 каналу повідомив радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов. Він також зазначив, що за доволі короткий час ЗСУ вдалось дуже багато.

Читайте також Вийдіть з території, тоді поговоримо, – радник глави МВС звернувся до росіян

Вийдіть з території, тоді поговоримо, – радник глави МВС звернувся до росіян
https://24tv.ua/viydit-teritoriyi-todi-pogovorimo-radnik-glavi-mvs-zvernuvsya_n1983249

"Ми вибили ворога з Київщини, Чернігівщини та Сумщини. ЗСУ звільняють поступово Харківщину і також вдається деокуповувати Луганщину. Такі процеси відбуваються щодня, війна сьогодні більше нагадує саме позиційну боротьбу", – пояснює Смірнов.

Але наш контрнаступ через місяць орки відчують дуже добре. Вони зрозуміють що таке ленд-ліз, що означає важке озброєння в наших руках. І тоді вони дуже добре зрозуміють ті відчуття наших хлопців, які сиділи під обстрілами досить довгий час,
– переконує радник міністра внутрішніх справ України.

Як окупанти відмовляються помирати на війні проти України

  • Ще 26 лютого повідомляли про масове дезертирство у ворожій армії. Деякі солдати відмовлялись виконувати злочинні вказівки командування Кремля, тож російська влада пустила чутки про смертну кару, щоб залякати військовослужбовців.
  • Цікаво, що тепер так звана Рада безпеки Росії ініціювала питання щодо зняття мораторію на смертну кару в країні.
  • На початку березня СБУ повідомила, що під Одесою 600 морських піхотинців збунтувалися і не вийшли з судна. Так росіяни зірвали операцію наступу на Одесу.
  • Журналіст Роман Цимбалюк також іноді розповідає про те, що відбувається у російських військових частинах. Найгучніший випадок стався, коли одна з рот 21 окремої мотострілецької бригади в цілому складі відмовилася їхати на територію України, враховуючи командувача.
  • ГУР МО України нещодавно повідомило, що кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку російської армії відкрито відмовилися брати участь у війні в Україні й навіть висунули вимогу до керівництва повернути їх у місця постійної дислокації.
  • Тим часом російські командири всіма способами намагаються приховати факти непокори своїх військових.
  • Росія намагається "відхреститись" від відповідальності за власні воєнні злочини. Окупанти розуміють, що вони не зможуть досягти успіху військовим шляхом, а тому намагаються втекти від наслідків. Таку інформацію повідомив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. Він також зазначив, що росіяни намагаються переконати Захід, що Україна "сама напала на себе".

Українська Служба Безпеки затримала брата Царьова, деталі – дивіться відео

Окупанти діляться між собою, як правильно стріляти у ноги, щоб можна було "звалити" з війни
https://24tv.ua/okupanti-dilyatsya-mizh-soboyu-yak-pravilno-strilyati-nogi-shhob_n1983208