За словами Франциска, він хоче організувати зустріч з пропагандистським патріархом. Нагадаємо, що нещодавно Кіріл додумався назвати війну в Україні "святою справою".

Зверніть увагу Папа Римський заявив, що приєднався до місії з досягнення миру в Україні

Папа Римський хоче зустрітися з патріархом Кірілом

Франциск заявив журналістам, що "необхідно" організувати зустріч з проросійським патріархом Кірілом. Папа Римський зауважив, що плани такої зустрічі були призупинені через війну в Україні.

Я спілкувався з патріархом Кірілом лише один раз з початку війни, 40 хвилин у Zoom,
– сказав Франциск.

Він пояснив, що спілкувався з Кірілом через митрополита Антонія, який є новим "головою відділу зовнішніх церковних зв’язків московського патріархату".

Папа Римський додав, що через війну плани його зустрічі з Кірілом в Єрусалимі у червні або липні минулого року були призупинені.

"Але це доведеться зробити", – підкреслив він.

Що відомо про скандального патріарха Кіріла

Скандали з Папою Римським

  • Раніше Папа Римський поспілкувався з митрополитом Антонієм – соратником Кіріла. Тоді підіймались "численні питання, що стоять на порядку православно-католицьких відносин". Мовиться, зокрема, і про політичні процеси, які наразі відбуваються по всьому світу.
  • До речі, Франциск розповідав, що планує відвідати Київ. Зробити це він хоче після свого повернення з Канади, запланованого на 30 липня. Однак, за його словами, спочатку він хотів би прибути до Москви.
  • Зауважимо, що Папа Римський Франциск заявив про готовність розмовляти Владіміром Путіним.