Раніше, Понтифік заявив, що Україна повинна мати те, що він назвав відвагою "білого прапора". І що ми повинні розпочати з Росією переговори.

Дивіться також "Мужність білого прапора": усе, що відомо про скандальну заяву Папи Римського

"Для Путіна перерва – це кисень"

Володимир Зеленський виключив будь-яке перемир'я у відповідь на коментар Папи Римського Франциска про те, що Україна "має набратися мужності підняти білий прапор і вести переговори".

Для Путіна перерва – це кисень. Це не переговори, це спосіб відновлення боєздатності своєї армії і навчання молодих призовників,
– вважає він.

Також, на думку президента України, перемир'я дозволить Росії виробляти більше боєприпасів.

"Снаряди і ракети від Північної Кореї, це свідчить про те, що вона (Росія – 24 Канал) має дефіцит тих чи інших озброєнь", – сказав Зеленський.

У виданні зазначили, що хоча він відмовляється від будь-якої "паузи", Володимир Зеленський виступає за створення "мирного плану", який, за його словами, може бути складений у Швейцарії під час "саміту заради миру". Там зауважили, що країни, які підтримують цей план, могли б потім "передати його представникам Росії".

Що відомо про заяву Папи

  • Папа Римський Франциск нещодавно заявив, що Україна повинна мати сміливість сісти за стіл переговорів. За його словами, найсильнішим є той, хто дивиться на ситуацію, думає про людей, має "мужність білого прапора" та веде переговори.
  • Слова Понтифіка викликали шквал обурення серед українців та міжнародної спільноти.
  • Міністр закордонних справ Польщі зазначив, що тепер Папі слід було б звернутися із закликом до російського диктатора Путіна щодо виведення окупаційних військ з України.
  • Очільник українського МЗС також відреагував на висловлювання Папи. Дмитро Кулеба зазначив, що у нашої держави синьо-жовтий прапор. І що інших прапорів Україна підіймати не буде.