Про це розповів радник міського голови міста Маріуполя Петро Андрющенко. Він зазначив, що 9 травня росіяни зосередилися на підриві моста, яким евакуюють цивільне населення.

Читайте також Погані підготовка, планування й корупція: у британському Міноборони пояснили, чому Росія програє

Росіяни так і не змогли взяти "Азовсталь" до своєї сакральної дати, проте і відступати вони не збираються. Як зазначає влада Маріуполя, пекло на території заводу продовжується.

Сьогодні росіяни зосередились на підриві моста, по якому йшла евакуація, намагаючись максимально відрізати наших захисників від можливості виходу. Щиро сподіваюсь, що наших Героїв вдасться врятувати,
– написав Андрющенко.

Окупанти не припиняють штурмувати "Азовсталь": дивіться відео

Нагадаємо, 9 травня окупаційні війська вирішили пронести окупованим Маріуполем 300-метрову георгіївську стрічку. Зробили це на проспекті Нахімова по дорозі на площу Воїнів визволителів. До слова, до "урочистого параду" долучився лідер проросійських бойовиків Донеччини Денис Пушилін.

Андрющенко додав, що російські окупанти та колаборанти були єдиними гостями на місцевому "параді". Самі ж маріупольці, які залишилися у місті, висловили мовчазний протест. За попередніми даними, у місті перебуває близько 100 тисяч осіб.

Штурм "Азовсталі": коротко

До теми – захисники "Азовсталі" співають патріотичні пісні: дивіться відео