У Києві не зафіксовано надзвичайних ситуацій

Про ранкову тривогу на Київщині в ефірі каналу "Рада" розповів Микола Поворозник, перший заступник київського міського голови, повідомляє 24 канал.

Це важливо NYT показало нові докази звірств росіян у Бучі: перед розстрілом людей зняли кілька камер, 18+

Поворозник повідомив, що у Києві не зафіксовано надзвичайних ситуацій. Також він підтвердив інформацію про те, що спрацювала ППО.

Наразі у Києві ніяких надзвичайних ситуацій не зафіксовано. Дійсно спрацювали Сили протиповітряної оборони. Зараз у місті все більш-менш спокійно,
– розповів перший заступник Віталія Кличка.

Ранкова тривога в Україні: що відомо

  • О 08:18 у Києві та більшості інших областей України було оголошено повітряну тривогу. Близько 08:40 у соціальних мережах з'явилися перші повідомленні про звуки вибухів у Київській області.
  • Повідомлялося, що в небі над українською столицею спрацювала ППО. О 09:15 у більшості областей України оголосили відбій повітряної тривоги.
  • Додамо, що у соціальних мережах поширювали інформацію про начебто вибухи у Хмельницькій області. Однак очільник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій спростував інформацію про вибухи.
  • Водночас російській військові завдали ракетного удару по місту Малин, що в Житомирській області. На Житомирщині тривога тривала близько 3 годин.
  • Слід зауважити, що ввечері 19 травня збройні сили Росії спробували завдати ракетного удару по Львівщині. Однак, як повідомили у Львівській ОВА, підрозділи протиповітряної оборони помітили, ймовірно, крилату ракету й завадили цинічним планам окупантів.

Останні новини з Києва

Після того, як Збройні Сили України повністю деокупували Київську область, до столиці почали повертатися місцеві мешканці. Через це у КМДА вирішили з 16 травня відновити плату за проїзд у метро та наземному комунальному транспорті Києва.

Також 18 травня у столиці України офіційно відновило роботу Посольство США. Працівники дипломатичного відомства повернулися до Києва після того, як покинули столицю в середині лютого.

У Києві знову запрацювало посольство Ізраїлю. Наприкінці квітня в українську столицю повернулися декілька десятків посольств.

Серед них є представництва Великої Британії, Франції, Німеччини, Італії, Латвії, Литви, Естонії, Польщі, Туреччини, Чехії, Словенії, Ватикану, Молдови, Ірану, Казахстану, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану та Нідерландів.

Дізнайтесь більше – під Києвом спрацювала ППО, на Житомирщині – "приліт" ракети: дивіться відео