До кінця не було відомо достеменно, чи прибуде Байден в Україну, однак це все-таки сталося. Водночас 24 Канал з посиланням на засоби масової інформації повідомляє про те, що американський лідер прибув у столицю нашої держави та опісля почала лунати повітряна тривога.

Дивіться також На тлі візиту топгостей: вздовж кордону України активувалась розвідувальна авіація США

Байден у Києві, лунає тривога

​​Власне, помітили американського лідера біля стіни пам'яті Михайлівського собору. Під звуки повітряної тривоги він з українським президентом Володимиром Зеленським вшанував пам'ять загиблих захисників нашої держави.

Байден та Зеленський у Києві: дивіться відео з телеграм-каналів

Зеленський привітав американського лідера в столиці

Близько 12:00 у своїх соціальних мережах глава нашої держави привітав Байдена в Україні. Окрім того, він опублікував спільне фото з американським президентом.

Джозефе Байдене, вітаю в Києві! Ваш візит – це надзвичайно важливий прояв підтримки для всіх українців,
– написав Зеленський.

Також до цієї теми згадаємо, що напередодні заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник говорив про те, що до Києва може приїхати хтось із головних західних партнерів України. Ймовірно, тоді й ніхто подумати не міг, що це буде президент Сполучених Штатів Америки.

Читайте також Через візит Байдена в окупантів почалася істерика: хочуть бомбити Київ

Окрім того, телеграм-канали столиці інформували про те, що значну частину доріг в місті було перекрито. Зокрема, йдеться вулиці Вадима Гетьмана, Лесі Українки та проспект Перемоги.