За даними слідства, підліток умисно завдав дівчинці щонайменше 10 ударів тупим предметом. Цілився нападник у голову Мирослави.

До теми Міг помститися: жителі Старого Салтова оприлюднили версії вбивства Мирослави Третяк

Досудове розслідування встановило, що 28 липня у проміжок часу з 16:00 по 18:00, малолітній, бувши у стані алкогольного сп'яніння у приміщенні покинутої будівлі умисно завдав потерпілій не менше 10 ударів,
– мовиться в ухвалі суду.

З покинутої будівлі та місцевості довкола неї слідчі вилучили кілька фрагментів цегли. З квартири підлітка вони забрали засоби для прання та вологий одяг підозрюваного.

Пропонував жертві нарвати яблук

Слідчі опитали подругу Мирослави, яка гралася з нею у день вбивства. Дівчинка розповіла, що до них прийшов підліток та запропонував піти нарвати яблук. Мирослава погодилася, обіцявши повернутися, але так і не прийшла.

Сам підозрюваний підтвердив, що був з 6-річної сусідкою у покинутій будівлі. Він зізнався, що завдав їй ударів, а потім залишив без тями і пішов додому.

Головне про вбивство на Харківщині

  • 6-річна дівчина зникла у селі Старий Салтів 28 липня. Її тіло знайшли зранку наступного дня.
  • У вбивстві дитини підозрюють 13-річного підлітка. Суд вже обрав йому запобіжний захід – він перебуватиме у приймальнику-розподільнику для дітей впродовж 30 днів.
  • Правоохоронці також встановлюють факт зґвалтування Мирослави. Експертиза займе щонайменше місяць.