Про це 24 каналу розповів російський публіцист із США Андрій Піонтковський. Він також зазначив, що ми дуже чекаємо завершення цієї зустрічі, адже почалась вона дуже обнадійливо.

Читайте також Кулеба розкрив головні теми засідання НАТО у Бухаресті

Виступ секретаря НАТО Столтенберга був натхненним – він навіть дозволив собі декілька незвичних речей.

Столтенберг висловив думку більшості країн-членів НАТО – зазначив, що всі країни платять високу ціну за цю війну, але – грошима, а Україна – кров’ю,
– каже Піонтковський.

Ще, на думку публіциста, вкрай важлива теза про те, що після завершення війни і перемоги, Україна стане членом НАТО.

Детальніше про зустріч НАТО у Бухаресті: дивіться відео

"На мою думку, такі слова Столтенберга справді відображають настрій у Альянсі і є реакцією на жахливі дії Росії в Україні. В такій атмосфері будуть прийматись серйозні рішення сьогодні", – переконаний Андрій Піонтковський.

Чи отримає Україна танки

За словами Піонтковського, є три способи зупинити російські злочини проти людства:

  • Системи ППО;
  • Ракети ATACKMS – це зброя стримування;
  • Україні потрібна зброя для наступу – танки та літаки.

"Футбол" системами Patriot від Німеччини

  • Польща просила Німеччину скерувати в Україну системи ППО Patriot. Причиною стали постійні російські ракетні обстріли. Раніше Берлін планував передати ці системи Варшаві.
  • Однак у ФРН пояснили, що наразі це зробити неможливо. Міністерка оборони Німеччини заявила, що системи ППО Patriot, які ФРН запропонувала Польщі, призначені для використання лише на території НАТО.
  • На заклик Польщі відреагували і в НАТО. Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс надав Україні системи ППО. Водночас він підкреслив, якщо йдеться про конкретні потужності, то це має бути рішення національного уряду.
  • Однак, офіційна представниця федерального уряду Німеччини Крістіана Гоффманн повідомила, що Німеччина обговорює із союзниками запит Польщі про передачу Україні систем Patriot. Крім того, вона зазначила, що уряд Німеччини "уважно стежить за тим, як тривають обговорення в Польщі".