Західна зброя несе мир, – Подоляк

Антикризовий радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк відреагував на скандальний лист лівого крила Соціал-демократичної партії Німеччини, лідером якої Шольц.

До речі Кіпр може стати джерелом ППО для України, – ЗМІ

Подоляк наголосив, що російська армія несе винятково смерть, коли західна зброя допомагає Україні захистити своїх дітей. Михайло Подоляк запросив противників надавати Україні зброю відвідати Бучу та поспілкуватися з родичами замордованих українців.

російська армія несе лише смерть, руйнування й тортури. Західна зброя несе мир, допомагаючи нам захистити своїх дітей. Запрошую всіх, хто закликає Німеччину перестати допомагати Україну, на екскурсію в Бучу. Обговоримо ваші аргументи з родинами замордованих українців,
– написав Подоляк у твітері.

Варто зазначити, що канцлер Німеччини був на Київщині, де росіяни вчиняли страшні звірства. У середині червня Шольц разом з президентом Франції Еммануелем Макроном і прем'єром Італії Маріо Драгі відвідали знищений росіянами Ірпінь.

Після візиту до Ірпеня Шольц сказав, що побачене ним "багато говорить про агресивну війну росії, яка націлена на знищення".

Також на перші світлини, які публікували з Бучі, відреагувала очільниця МЗС Німеччини Анналена Бербок. Тоді вона закликала посилити санкції проти росії у відповідь на звірства в Україні.

Згодом Бербок особисто побувала в Бучі та переконалася, на що здатні "прості російські люди".

Військова допомога Німеччини

Вас це може зацікавити – Шольц знайшов нову причину не давати зброю Україні: дивіться відео