Вміст пилу в повітрі різко збільшився. Відомо, що джерело утворення часток є за територіальними межами Києва. А пил перемістився з південно-східного напрямку. Про це повідомили в КМДА 22 серпня близько 15:30.
Зверніть увагу Київська влада звернулася до мешканців столиці через загрози російських ударів найближчими днями
У Києві повітря стало шкідливим
На лівому березі вміст пилу складає 392 мікрограми на кубометр, а на правому – 339 одиниць. Тим часом допустима норма складає 500 мікрограмів на кубометр.
Перевищення рівня інших шкідливих речовин у повітрі (оксиду та діоксиду азоту, оксиду сірки, озону, формальдегіду, оксиду вуглецю, сірководню) не виявлено.
КМДА рекомендує дотримуватися таких правил до покращення ситуації:
- зачинити вікна вдома;
- не виходити на вулицю без нагальної потреби;
- пити багато води;
- якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.
Як самостійно стежити за станом повітря у Києві
Зауважимо, що тепер мешканці столиці зможуть слідкувати за станом повітря в Києві в застосунку "Київ Цифровий". Влада доповнила сервіс даними усіх міських пунктів моніторингу якості повітря. Як повідомив у своєму телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко, столиця продовжує посилювати контроль за станом атмосферного повітря.
Кличко зазначив, що внаслідок воєнних дій та обстрілів в передмістях столиці виникали пожежі, які погіршували стан повітря. Тому влада продовжує посилювати контроль за його станом.
У столиці вже (станом на квітень 2022 року – 24 канал) працюють 5 стаціонарних комплексів європейського зразка, які ретельно досліджують якість повітря за близько 10 показниками. А невдовзі додамо і вимірювання радіаційного фону,
– розповів мер міста.
За його словами, такі пости є на лівому і правому берегах Києва.
"Також у Києві розташовані понад 40 індикативних постів моніторингу повітря, які доповнюють дані основних пунктів", – додав Кличко.
Варто переглянути – у Збройних силах підтвердили новий удар по Антонівському мосту: відео