Рекордний банк в історії офлайн покеру: як виграти мільйон євро за 5 хвилин

- Читать новость на русском
Джейсон Кун / themalestrom.com

У світі покеру крутяться великі гроші. А якщо за стіл сідають товстосуми із Азії та визнані авторитети гри із глибокими банкролами, мова йде про фантастичні суми.

Під час серії Triton Super High Roller у Чорногорії когорта "екстремалів" на чолі із Філом Айві, Томом Дваном та Патріком Антоніусом вирішили "поганяти адреналін по венах" у кеш грі з блайндами 2000 – 4000 євро. Головною ж "зіркою" столу судилось стати ще одному профі – Джейсону Куну, який вписав своє ім’я в історію телевізійного покеру. В одній із роздач американець з рукою AQ влаштував справжні гойдалки зі співвітчизником Кені Каласом, який пішов у бій з кишеньковими десятками. На префлопі справа дійшла до 5-бету, а підсумковий банк становив 1 847 000 євро. Солідна сума поїхала на бокс Каласа, який зібрав сет десяток. У Куна – пара тузів.

Відео роздачі

Читайте також: Королеви покеру: скільки заробили найбільш успішні жінки

Джейсон, утім, не впадав у відчай і, увімкнувши трохи креативу, з новими силами кинувся у бій. З рукою 5-6 черви Кун упіймав двох-стороннє стріт-флеш дро на флопі і до останньої кулі відстрілювався від Елтона Цанга. Представник Гонконгу з одномасними король сім на тьорні до пари сімірок отримав ще й флеш дро, а відтак банк зріс до 2 090 000 євро. Джейсон Кун на останній вулиці таки отримав бажаний стріт і зрештою виграв рекордний банк в історії телевізійного покеру.

Відео роздачі

 

Залиште відгук