Про це Полторак сказав журналістам біля будівлі Адміністрації Президента, куди його 21 травня викликав Президент України Володимир Зеленський, повідомляє УНІАН.

Читайте також: Зеленський підписав перший президентський указ

Щодо моєї роботи? Я зробив усе можливе для того, щоб ми створили армію за 5 років. Мені точно не соромно дивитися в очі і вам (журналістам), і всім українцям,
– додав міністр.

Після зустрічі з Зеленським Полторак заявив, що очолюватиме Міноборони до рішення Верховної Ради про його відставку. Полторак цей час працюватиме виконувачем обов'язків міністра.

"Тому що тоді, коли країна перебуває в стані війни, дуже небезпечно залишати Збройні сили без координації системи управління і без керівництва", – заявив він.

20 травня під час своєї інавгураційної промови Зеленський заявив, що звільнить з посад міністра оборони Степана Полторака, генпрокурора Юрія Луценка і голову СБУ Василя Грицака. Того ж дня Полторак скерував Зеленському рапорт про відставку із займаної посади.

Окрім того, Зеленський заявив, що планує розпустити Верховну Раду.

Щодо ймовірного кандидата на посаду міністра оборони ні Зеленський, ні його команда конкретних прізвище не називали. Проте не виключено, що Міноборони може очолити радник глави держави у цій галузі Іван Апаршин.

Дивіться відео, як Зеленський заявив про звільнення міністра оборони та роспуск Ради:

хто в Україні призначає міністра оборони силовиків інфографіка

Дивіться відео про інавгурацію Володимира Зеленського: