Кореспондент 24 каналу повідомляє, що на Петра Порошенка чекали його прихильники, серед яких і син Михайло та доньки Олександра і Євгенія. Порошенко раніше заявляв, що розслідування ДБР проти телеканалу "Прямий" є посяганням на свободу слова.

До слова: Порошенко заявив про спробу рейдерського захоплення каналу "Прямий": у ДБР відповіли

Кому належить телеканал "Прямий"? До Революції Гідності телеканал мав назву "Тоніс" і належав старшому сину Віктора Януковича Олександру. А коли той втік, канал "Тоніс" дивним чином не був конфіскований у державну власність, опинився в руках оточення Петра Порошенка.

За дивним збігом Януковичі добровільно відписали телеканал новому власнику. Натомість, щодо них Генпрокуратура так і не довела до суду жодної справи про корупцію. Офіційно телеканал належить Володимиру Макеєнку, але практика підставних осіб в Україні існує багато років.

У 2017 році "Тоніс" перейменували в "Прямий канал" і в нього почалося багатомільйонні вливання грошей. Порошенко стверджує, що не має жодного відношення до власності або до управління "Прямим". Та під час президентських виборів-2019 канал активно піарив діючу владу і президента Порошенка, та жорстко критикував його опонентів, передовсім Юлію Тимошенко і Володимира Зеленського.

Дехто з прихильників тримав символіку партії "Європейська Солідарність", а також плакати "Четверта влада чи п'ята колона?", "ДБР, чистіть владу, а не медіа", "Свободі слова – Труба". Останню фразу діти скандують. Син 5 президента відмовився давати коментарі журналістам.

Окрім прихильників, біля ДБР зібралися й противники Петра Порошенка. Люди прийшли з плакатами "Порошенко відібрав у сліпих санаторій".

порошенко допит дбр
Противники Петра Порошенка з плакатами біля ДБР/ Фото: 24 канал

Допит 5 українського президента тривав близько 2 годин. Згодом Петро Порошенко залишив ДБР у супроводі правоохоронців, від коментарів журналістам утримався.

Не виключаємо, що наступний допит буде проведений із застосуванням поліграфа. До слова, це зовсім не страшно – всі наші працівники проходять таке психофізіологічне дослідження кожен рік,
– зазначив директор ДБР Труба у Telegram.

Після допиту Порошенко заявив, що не довіряє Державному бюро розслідувань, тому готовий пройти поліграф, але в прямому ефірі телеканалу "Прямий".

У свою чергу адвокат Порошенка Ігор Головань стверджує, що Порошенка допитували як свідка. Він додав, що крім того Порошенко "перевиконав план", бо приніс додаткові відповіді питання для попереднього допиту, що стосувався продажу заводу "Кузня на Рибальському". Всі інші деталі адвокат озвучувати відмовився.

Відео з-під ДБР, куди прийшов Порошенко на допит:

25 липня Петро Порошенко вже був на допиті у ДБР у справі про продаж заводу "Кузня на Рибальському". Тоді він дав всі необхідні пояснення щодо прозорості угоди купівлі-продажу заводу "Кузня на Рибальському".

Важливо! Наразі Порошенко фігурує в 11 кримінальних провадженнях. Як зазначив генпрокурор Юрій Луценко, 5 президент проходить у всіх справах як свідок, підозр йому не вручали.

Коли Порошенко вийшов з допиту, біля будівлі ДБР на капот авто п’ятого президента застрибнув чоловік. Його стягли охоронці Порошенка, зчинилася бійка і невідомий застосував газовий балончик до одного з охоронців. Сутичку вгамували.

Цікаво: Кому вигідні справи проти Порошенка у ДБР: пояснення експерта