Про це Сергєєв розповів у інтерв'ю виданню УНІАН.

За його словами, стосунки між ними складались непросто від самого початку роботи Сергеєва на посаді голови українського представництва в ООН.

Я наніс йому візит, коли приїхав, як і до інших постійних членів Ради Безпеки і окремих голів інших країн. Це було у травні 2007-го року. Відтоді я зрозумів, що ми ідеологічно різні, хоча ми походимо з того ж самого Радянського Союзу. Вже тоді, у травні 2007-го року, він досить різко відреагував на мою пропозицію підготувати документ, який би вшановував пам’ять жертв Голодомору. І ми багато разів стикалися по різних темах саме ідеологічного порядку, того, що стосувалося нашої спільної історії і сьогодення,
— розповів Сергеєв.

Як зазначив український дипломат, після того, як російська делегація почала відверто брехати в залі засідань Радбезу ООН, зникла будь-яка потреба у неформальному спілкуванні.

"Після того, як на моє прохання була скликана Рада Безпеки 28 лютого 2014-го року, і коли стало зрозуміло, що російська делегація поставила в основу своєї позиції у Раді Безпеки, і взагалі, в цілому в Об’єднаних Націях, обман, підтасовку фактів, стало зрозуміло, що він буде грати ту гру, яка є не просто несимпатичною, вона є ганебною. Тому не було резону неформального спілкування, коли ти розумієш, що актор не слухає нікого, він слухає тільки те, що йому треба зробити", — наголосив Сергеєв.

До слова, наприкінці січня українська делегація в Організації Об'єднаних Націй ініціювала обговорення в Раді Безпеки висловлювань президента Росії Володимира Путіна щодо Донбасу.