Про це він розповів в інтерв'ю у програмі "Перехресний допит" на 24 каналі.

Читайте 3 частину інтерв'ю Зеленський і корупція: Ситник відповів, чи готова влада до змін

"Постійні атаки та спроби внести законопроєкти – це не атака персонально проти мене. Окрім мене в НАБУ працюють ще майже 700 працівників. Вони й розслідували ці справи, про які ми вже достатньо довго говоримо", – сказав Ситник.

За його словами, саме ці люди, команда НАБУ, будуть під великим тиском, якщо система втратить свою незалежність.

Я буду все робити для того, аби вона була захищена від політичного впливу, була незалежною і могла в подальшому продовжувати ту роботу, яку ми робили перед цим,
– заявив Ситник.

"Є бажання цю інституцію зупинити, тому що вона, на думку більшості олігархів, зайшла надто далеко. Зайшла до того, що є справи, є підозри, і деяким олігархам їх вже оголошено. Тому завдання не просто звільнити певну особу, завдання – зупинити ту інституцію, яка була створена саме для таких справ", – додав директор НАБУ.

Що відомо про справу щодо Ситника? Суд визнав Артема Ситника корупціонером. Все через відпочинок у готелі в Рівненській області. Як виявилось, за готель нібито заплатив не сам Ситник, а невідомий чоловік. Він згодом і поскаржився прокуратурі.

Ситника оштрафували на 3 тисячі 400 гривень. Адмінпорушення полягає в тому, що він мав вказати в декларації цей подарунок. Правопорушення скоєне у 2017 – 2019 роках, а тому, згідно з законопроєктом, Ситника можуть звільнити заднім числом. Однак це напряму суперечить Конституції України.

Дивіться повне інтерв'ю з Артемом Ситником: відео