Також Terrahawk Paladin можна застосовувати проти наземних цілей та морських суден. Про це розповів речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, інформує 24 Канал.
Дивіться також "Шахеди" влучили по складах та приватних будинках на Одещині: спалахнули пожежі
Ці системи можуть бути встановлені як стаціонарно, так і на шасі. Тому вже відповідно до району, до напрямку виконання завдань буде вирішуватися, як і де такі платформи розміщувати,
– пояснив він.
"Зброя останньої надії"
Ігнат також розповів, що системи Terrahawk Paladin можна розміщувати біля об'єктів критичної інфраструктури, щоб захистити їх від дронових атак.
"Наприклад, коли там збила певну частину авіація, там збила ППО середнього радіуса дії як NASAMS, а уже на безпосередньо на об'єктах як "зброя останньої надії" що долетіло, добивають гармати", – додав він.
Що відомо про систему Terrahawk Paladin
Це зенітно-артилерійський комплекс малого радіуса дії виробництва британської компанії MSI Defence Systems Ltd, що призначений для боротьби з повітряними цілями, зокрема БпЛА. Комплекс складається з трьох частин: РЛС, цифрової системи управління вогнем та автоматичної гармати для знищення цілей. Радіолокаційна компонентна комплексу містить чотири РЛС з активними фазованими антенними решітками (АФАР). Це дозволяє комплексу вести пошук цілей на всі 360°.Велика Британія передає системи: рішення уже прийнято
- Учора на засіданні "Рамштайн-16", яке відбулося у Брюсселі, Велика Британія підтвердила намір передати Україні "мисливців за дронами" – мобільні антидронові системи протиповітряної оборони Terrahawk Paladin.
- Зауважимо, що кількість систем не називають. Вони увійшли у новий пакет військової допомоги для України на понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів (122 мільйони доларів).
- Новий пакет від Британії також передбачає допомогу для розмінування полів, підтримки транспортних засобів та зміцнення захисту критичної інфраструктури.