Про це розповіли 13 травня у Державній прикордонній службі. Тварину звати Соня й раніше вона шукала на кордоні заборонені предмети.

До теми Зі зруйнованого будинку на Київщині волонтери врятували кішку з "патріотичними" очима

"Сьогодні вона підтримує бойовий дух прикордонників та завчасно попереджає про наближення повітряної небезпеки", – розповіли прикордонники.

Соня підтримує бійців у Маріуполі: дивіться відео

Ще одна тварина прикордонників

Собака сам прийшов до прикордонників, коли ті чергували на блок-пості. Захисники назвали пса Термінатором та залишили на службі з ними. Таке ім'я тварина отримала через різний колір очей, що й нагадав охоронця рубежу відомого кіногероя. Один з прикордонників сказав, що пес ненавидить російських окупантів.

Пес Патрон

З піротехніками, які розміновують території Чернігівщини, працює пес Патрон. Вони називають його своїм талісманом. Нещодавно персонаж польського мультика Лехослава Маршалека Рекс передав привіт героїчному Патрону. На сторінці фундації творців стрічки опублікували милу ілюстрацію.

Під час візиту канадського прем'єра Джастіна Трюдо до Києва президент нагородив українських піротехніків, що працюють за стандартами Канади. Серед них в Офісі Президента був і пес Патрон.

Трюдо висловив захват українським героїчним песиком. Він зазначив, що той допоміг українській армії знешкодити понад 200 вибухових предметів і допомагає навчати дітей щодо безпеки поведінки із мінами.

Може зацікавити – інтерв'ю із захисником Маріуполя: дивіться відео

Ситуація в Маріуполі: останні новини

  • Міністерка Ірина Верещук зробила заяву щодо евакуації військових з "Азовсталі". Вона вважає, що не варто недооцінювати вплив міжнародних лідерів.
  • Захисники Маріуполя розповіли, що рашисти 13 травня намагались прорватися на територію "Азовсталі", але отримали відсіч. Святослав Паламар із позивним "Калина" сказав, що всю цілу ніч працювала ворожа авіація й артилерія.
  • Окупанти навіть прикриваються обстрілами, щоб пішки потрапити до "Азовсталі". Вони атакували металургійний комбінат.