Відомо, що Ешлі врятували зі зруйнованого будинку в Горенці, що у Київській області. Чотирилапа нервово бігала поверхом, де ще зовсім недавно була її квартира, яку зруйнували російські війська.

Важливо Спрощений режим вивезення тварин з України до ЄС скасували: нові правила

Спочатку вона не довіряла незнайомим людям, проте вже в лікарні змогла їх підпустити до себе. Киця ніжно муркотала помічниці лікаря, навіть коли в неї брали кров.


Киця з "патріотичними" очима / Фото ЗооПатруль UA​

Тепер з чотирилапою Ешлі все добре. Кішка наразі проходить реабілітацію. Крім того, волонтери змогли швидко знайти їй нову родину, яка подарує чотирилапій дім.

Яких ще домашніх улюбленців врятували українці

  • Співробітники ДСНС рятують життя не лише українців, а й їхніх чотирилапих улюбленців. Так в Умані рятувальникам довелось реанімувати кота, який постраждав під час пожежі.
  • ДСНС також змогли врятувати покинутого котика в деокупованій Бородянці, який застряг у зруйнованому будинку. Тварину успішно витягнули з-під завалів українські рятувальники.
  • Покинути тих, кого приручив, просто неможливо, адже тваринки стають частинкою своїх господарів. Жінка з окупації з-під Києва змогла вивезти 16 собак.
  • Тепер в Україні є сайт, де можна розмістити оголошення про загублених і знайдених домашніх улюбленців. Як це зробити – читайте тут.
  • Співробітники ДСНС у Харкові під час пожежі врятували рудого кота. Пухнастий відбувся переляком, але тепер з ним усе буде гаразд, адже він житиме у пожежній частині.
  • У сільській раді на Рівненщині завели нового чотирилапого захисника. Сіре кошенятко народилось на початку повномасштабної війни в Україні.
  • Нашим військовим на фронті допомагають нести службу та захищати державу від ворога менші друзі. Героїня цієї розповіді – Джевелінка – собака, яка нервує, коли чує про "русскіх".

До теми – Пес Патрон талісман чернігівських піротехніків: дивіться відео