До найважливішого матчу "гірники" підготували проморолик, в основі якого довгоочікуване повернення уболівальників на стадіон.

Дивіться також: Маккабі – Шахтар: хто головний герой матчу Ліги Європи

Гра стане третьою для Шахтаря в єврокубках на НСК "Олімпійський" з глядачами після матчів Ліги чемпіонів проти Ліона та Інтера.

Проморолик матчу Шахтар – Маккабі: дивіться відео

Шахтар – Маккабі: що відомо про перший матч

• Шахтар в четвер, 18 лютого, провів перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи сезону-2020/2021. Український клуб на виїзді переміг ізраїльський Маккабі Тель-Авів – 2:0.
  • На 31 хвилині гри голкіпер гостей Даніель вже не зміг врятувати партнерів. Марлос віддав чудовий навіс у штрафний на Матвієнка і той відразу прострілив на Алана Патрік. Бразилець не став приймати м'яч та пробив в один дотик. Даніель кінчиками пальців торкнувся м'яча та той підступно залетів у кут!
  • На 90 хвилині закріпити перевагу донеччан міг Фернандо. Він увірвався у штрафний, але пробив у голкіпера. Те, що не зробив Фернандо, вдалося Тете. Бразильський вінгер впевнено переграв голкіпера та оборонця після пасу все того ж Фернандо. 2:0 – Шахтар здобув комфортну перемогу.