Про це повідомляє прес-служба СБУ в Facebook.

Читайте також: "Росія ігнорує позицію світу": в МЗС різко висловилися про псевдовибори на Донбасі

Спектакль розпочався. У кращих традиціях СРСР в ОРДЛО відбуваються так звані вибори. Кремлем було поставлено завдання: до 12.00 повідомити про явку не менш 50% "виборців". Масово відбуваються містифікації, заради телевізійної картинки про "черги бажаючих проголосувати". На дільницях організували пункти з продажу овочів, олії, дешевшого, ніж завжди хліба, але не більше 2 буханки в руки,
– йдеться у повідомленні.

Окрім того, в СБУ з гумором зауважили, що найпопулярнішим кандидатом у тих, хто прийшов на фейкові вибори, "є Чак Норріс".

"Навіть мобільний зв'язок і сайт так званого "центрвиборчкому" терористів не витримали такого відвертого фейку і категорично відмовилися працювати", – додали у відомстві.


Псевдовибори на окупованому Донбасі


Бюлетень на псевдовиборах на окупованому Донбасі

Нагадаємо, 11 листопада на окупованих територіях Донеччини і Луганщини проводять "вибори" нових ватажків проросійських бойовиків.

30 жовтня проведення псевдовиборів засудили на засіданні Ради безпеки ООН. Під час засідання вісім країн-членів Європейського Союзу закликали владу Росії зупинити підготовку до незаконних виборів на окупованому Донбасі.

Президент України Петро Порошенко закликав жителів окупованих територій не брати участі у псевдовиборах і не віддавати свого голосу за жодного з кандидатів.