Середовище російського диктатора абсолютно безпечне. Про це 24 Каналу розповів ведучий "Ходорковський Live" Сергій Асланян, додавши, що внутрішні стосунки з народом сформовано вже давно та у відповідний спосіб.

Дивіться також Чи заборонять TikTok у США та Україні: в яких країнах це вже зробили й чому

Які стосунки у Путіна з народом

Російський диктатор не раз намагався показати себе перед народом та поговорити з людьми, але йому нічого не виходило. Населення Росії, як тільки бачило диктатора, одразу було в захваті. За словами Асланяна, навколо диктатора лише чути радісні вигуки та захоплення, всі просять сфотографуватися. Люди навіть не дають йому сісти та поговорити з ними.

Можна згадати, як Путін приїжджав в окупований Маріуполь. Він о першій ночі зайшов у будинок до робітників. Тоді йому сприйняли як свого та хоча б щось розповіли.

Якщо у Путіна виникає необхідність щось дізнатися, то він їде. А якщо бачить, що його люблять так само як раніше, то можна нікуди не їхати. Взагалі виключено, що його хтось запитає: "А що ви взагалі робите?"
– сказав Сергій Асланян.

Якщо очільник Кремля кудись їде, то їде тільки заради схвальних вигуків та захоплення. У нього повністю влаштований світ, тому він не має приводів боятися ніяких гострих питань.

"Але Путін розуміє, що його рано чи пізно застрелять, тому враховує цей момент. Тому він їздить лише тоді, коли потрібно почути, як голосно йому плескають", – підкреслив Сергій Асланян.

Що відбуваються у Росії: актуальні новини

  • Під атаку безпілотника потрапила нафтобаза "Псковнафтопродукт", що у Псковській області. Пропагандистські ЗМІ написали, що два дрони збили сили ППО, хоча раніше місцевий губернатор заявляв, що протиповітряної оборони в області немає. Об'єкт перебуває під санкціями США.
  • Російський Орськ продовжує потерпати від повеней, але місцева влада не поспішає розв'язувати проблеми. Жителька затопленого міста не стримувалася в емоціях під час зустрічі з очільником міста. Вона обурилася, чому людям не допомагають, представники влади не відповідають на дзвінки, а діти посадовців живуть за кордоном.
  • У Росії відреагували на рішення США передати Україні військову допомогу. Там традиційно вдалися до погроз і пообіцяли "відповісти Америці". Речник Путіна Дмітрій Пєсков взявся фантазувати, що допомога "розорить Україну", а з вини конгресменів нібито "загине більше українців".