Він наголосив, що хоче відносити особисті контакти з Байденом, налагодити відносини зі США та прямий діалог між країнами.

Читайте також Не сприймемо домовленостей за спиною України, – Кулеба про зустріч Байдена і Путіна

А крім цього – створити механізми по тих напрямках, які представляють взаємні інтереси для Москви та Вашингтона. "Такі, які б справді функціонували", – уточнив Путін.

За словами російського президента, саміт не буде марним, якщо вдасться створити механізми взаємодії за різними напрямками. Такими він назвав:

  • стратегічну стабільність;
  • регіональні конфлікти;
  • глобальну екологію;
  • співробітництво в галузі економіки.

Путін переконаний, що у Москви та Вашингтона є "взаємна зацікавленість" щодо економіки. Він вважає, що багато американських компаній хочуть працювати у Росії.

"Їх за вуха витягують з нашого ринку, вони поступаються місцем конкурентам. Хіба ж це йде на користь американській економіці….", – "переживає" очільник Кремля.

Байден дасть Путіну "жорсткий сигнал"

Як пишуть американські ЗМІ, адміністрація Байдена сподівається, що той уникне помилок, які допускав під час зустрічі з Путіним його попередник – Дональд Трамп.

Чинний президент США планує передати очільнику Кремля "жорсткий сигнал" й обговорити з Путіним, зокрема, посилення російської агресії щодо України.