Він заявив, що Росія може ухвалити рішення, які не будуть до вподоби керівництву Південної Кореї. Про це Владімір Путін сказав, виступаючи на пресконференції в Ханої під час свого візиту до В'єтнаму, інформує 24 Канал.

Дивіться також Путін заявив, що ніколи не виведе війська з України

Путін і його погрози Південній Кореї

Під час пресконференції Путін погрожував Південній Кореї, яка допустила відправку зброї Україні вперше з початку повномасштабного вторгнення.

За словами глави Кремля, "це було б дуже великою помилкою. Російський диктатор висловив сподівання, що цього не станеться.

Якщо це відбуватиметься, то і ми прийматимемо відповідні рішення, які навряд чи сподобаються сьогоднішньому корейському керівництву,
– заявив Путін.

Нагадаємо, що радник з національної безпеки Південної Кореї Чанг Хо Джин зазначив про намір переглянути питання збройової підтримки України. За словами чиновника, Південна Корея не розкриватиме деталі щодо типів зброї, які може передати Україні.

Південна Корея також запровадить додаткові санкції проти 4 кораблів, 5 організацій і восьми осіб, причетних до передачі зброї та нафти між Росією та Північною Кореєю.

Те, що Південна Корея перегляне свою позицію щодо постачання зброї в Україну, прозвучало після того, як КНДР та Росія підписали договір, який передбачає взаємне зобов'язання надати негайну допомогу, якщо одна з них зазнає нападу.

Візит Путіна до КНДР: коротко

  • Російський диктатор Володимир Путін 18 червня прибув у КНДР на запрошення лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. Це був перший візит президента Росії до Північної Кореї за останні 24 роки.
  • Кім Чен Ин пообіцяв Путіну повну підтримку у війні проти України. Як пишуть у ЗМІ, лідер КНДР висловив солідарність з країною-агресоркою та підтримав проведення так званої "спецоперації".
  • Російський та північнокорейський диктатори посилили свою співпрацю, зокрема військову. За словами Михайла Подоляка, загрози від співпраці Росії та Північної Кореї мають хвилювати не лише Україну, а й увесь Захід.