Про це у своїй статті для сайту "24" пише експерт із міжнародних питань Борис Немировський.

Читайте також: Росія побудує 50-кілометровий паркан між Україною та анексованим Кримом

За чотири роки анексії Криму Росією економічні показники півострова значно погіршилися. Кремль планував досягти зростання кримських доходів, активізуючи діяльність суднобудівельних верфів, реформуючи санаторну систему, підвищуючи прибутковість украденого "Чорноморнафтогазу", зазначає автор публікації.

Однак Криму не вдалося вийти на самозабезпечення. Його бюджет на 2018 рік має бути забезпечений грошима з федерального бюджету Росії на рекордні 77%. Росія "вливає" свої гроші у Крим, однак ці кошти здебільшого спрямовуються на розвиток інфраструктурних проектів, "наприклад, будування 250-кілометрової траси Севастополь – Керч, на відчайдушну спробу все ж таки дотягнути лінію електромереж через море з Росії до Криму, або ж на нове летовище у Сімферополі, на яке було виділено 32 млрд рублів – не бізнес-інвесторами, а федеральним бюджетом Росії разом з банками "Росія" та РНКБ. Сюди ж, як зазначає експерт, можна віднести і реконструкцію трьох кримських ТЕЦ (загальна сума – 31 млрд рублів), яка проводиться за їхній рахунок, та компанією "КримТЕЦ", що, у свою чергу, належить "Міністерству господарства Криму" та "Південній енергетичній компанії".

Всі ці проекти так чи інакше, насправді здійснюються не стільки для "світлого майбутнього" жителів Криму (до якого ще невідомо, хто з них за таких умов доживе), а заради здійснення головної мети – перетворення півострова на військову фортецю. На забезпечення потреб потужного військового контингенту. А на платню, соціалку та інший "мотлох" зайвих грошей не залишається – впійману рибу, нагадуємо, не годують,
– констатує Немировський.

Для цього у військово-морську базу Севастополя "заходять" гроші російського Міноборони, а у Феодосії наказано створити перший у Криму окремий десантний штурмовий батальйон. До того ж, сюди прибув і дивізіон зенітно-ракетного комплексу С-400. Тобто, будь-яке процвітання нині пов'язується не з бізнесом, не з туризмом і не з сільським господарством, а виключно з мілітаризацією півострова, акцентує увагу аналітик.

Детальніше читайте у публікації: Спіймана риба, яку не годують, або Кому ж у Криму жити добре?