Як повідомили джерела в АП, указ про звільнення Райніна та його колег з Адміністрації Порошенка, які подали у відставку, оприлюднять 19 травня, передають "Українські новини".

Читайте також: Як можна вийти з того, чого не існує, – у Зеленського відреагували на розпуск коаліції в Раді

17 травня з джерел також стало відомо про відставку першого заступника голови Адміністрації Президента і очільника передвиборчого штабу Петра Порошенка Віталія Ковальчука. Сьогодні публічно має оголосити про своє звільнення Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов.

Вже оголосили у п'ятницю про аналогічні наміри представниця президента у парламенті Ірина Луценко та міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Хто ще залишив Адміністрацію Президента:

  • 16 травня стало відомо Костянтин Єлісєєв, заступник голови Адміністрації Президента, що займався зовнішньою політикою, подав у відставку. Поки він лише написав відповідну заяву, щоправда найближчим часом її може узгодити ще чинний український президент Петро Порошенко;
  • 11 травня Порошенко звільнив з посади заступника голови президентського секретаріату Олексія Філатова, який перебував на цьому місці з липня 2014 року. Філатов відповідав за правове забезпечення виконання конституційних функцій Президента України, зокрема у галузі судоустрою, за розробку та впровадження судової реформи, а також за представництво Президента України у судах.