З відповідним закликом до лідерів західних держав-союзників і партнерів прем'єр-міністр Великої Британії виступив перед поїздкою до Німеччини на Мюнхенську безпекову конференцію.

Читайте також Ситуація на кордоні України й Росії – це загроза реальної війни, – прем'єр Польщі

Глава британського уряду зазначив, що "дипломатія все ще може переважати" у запобіганні війні.

Усе ще є шанс уникнути непотрібного кровопролиття, але для цього буде потрібна демонстрація західної солідарності, яка б перевершила все, що ми бачили в новітній історії,
– сказав Борис Джонсон.

Прем'єр-міністр теж додав, що союзникам необхідно говорити з Путіним "в один голос", щоб наголосити на "високій ціні, яку він заплатить за будь-яке подальше вторгнення Росії в Україну".

До слова, Джо Байден нагадав Росії, що ще не пізно обрати дипломатичний шлях. Президент Сполучених Штатів Америки підкреслив, що за новий напад країна-агресорка дорого заплатить.

Війська Росії поблизу України

  • Джо Байден заявив, що Путін усе ж нападе на Україну. З його слів, про це свідчать розвіддані.
  • Своєю чергою Олексій Данілов заспокоює, що сьогодні РНБО не фіксує повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Проте, водночас не виключає точкових провокацій.
  • Колишній міністр оборони України Віталій Радецький зазначив, що російські війська вздовж кордону нашої держави виснажені. Вони, мовляв, уже втомилися від "колотнечі".

Зеленський зустрівся з військовими на передовій: дивіться відео