Про що свідчить заява російського диктатора, сказав в етері 24 Каналу доброволець легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський. За його словами, ставлення росіян до рейду добровольців, залежить від їхньої позиції щодо війни в Україні.

Зверніть увагу Непогано погуляли, – боєць легіону "Свобода Росії" назвав перші досягнення операції

"Те, що ще доби не минуло від початку походу, а Путін уже зробив заяву, ознака того, що в Кремлі паніка. Вони зовсім не очікували, що "голосування" піде у такий спосіб", – мовив Барановський.

Як кривавий режим Путіна намагається захистити себе

Кремлівська "еліта" не знає, що робити з цією ситуацією і починає метушитися. Навіть вигадують теракти від імені Олексія Навального, який помер 16 лютого у колонії.

Режим Путіна кривавий, тому від нього можна очікувати будь-яких злочинів. Головне те, що ми (російські добровольці – 24 Канал) готові з цим боротися. Ми закликаємо всіх росіян приєднуватися до нашої боротьби,
– наголосив доброволець легіону "Свобода Росії".

Зазначимо, у мережі з'явилося відео, на якому люди, які називають себе так званими "бойовими загонами Навального", анонсували теракти на Росії під час перевиборів Путіна.

Тут яскраво простежується почерк ФСБ. Ні для кого не секрет, що Путін прийшов до влади, підриваючи будинки в Москві. Зараз Кремль може повторити цей кривавий спектакль,
– додав Барановський.

Операція під хибним прапором – це класика радянських та російських спецслужб. Так само як діяли у радянські часи проти повстанців на Заході України, в країнах Балтії, відповідно такі ж сюжети путінський режим використовує всередині російської політики.

Нагадаємо, що західні посольства попереджали про можливі теракти в Росії, навіть відкликали своїх громадян з Москви. Цілком можливо, що цей сценарій намагаються розіграти ФСБ.

Новий рейд російських добровольців: останні новини

  • У легіоні "Свобода Росії" підтвердили, що збираються іти на Москву, однак зауважили, що нині бійці до цього не готові. Російські добровольці виконають це завдання, коли ситуація дозволятиме та кількість бійців зросте до відповідного рівня.
  • Зараз у п'ятьох населених пунктах Бєлгородської області точаться бої між російськими добровольчими формуваннями проти армії країни-агресорки.
  • В Інституті вивчення війни зазначили, що Кремль використовує строковиків для захисту свого кордону з Україною від вторгнень. Ймовірно, це пов'язано з небажанням Москва перекидати сили далі від лінії фронту.