Українці на окупованих територіях закликають евакуюватися

Відповідну заяву в ефірі каналу "Рада" зробила віцепрем'єр-міністерка – міністерка із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, повідомляє 24 канал. Вона наголосила, що так званий "референдум" спрямований передусім на внутрішнього споживача у росії.

Це важливо Готуються до "референдуму": росіяни на Херсонщині проводять пропагандистське "опитування"

Ірина Верещук закликала людей на тимчасово окупованих територіях ігонрувати псевдореферендуми та в жодному разі не брати невідомі паспорти. Міністерка заявила, що Збройні Сили України відвоюють землю, яку захопили росіяни.

Однак я хочу закликати усіх, хто зараз на тимчасово окупованій території вирішує для себе, яку ж позицію зайняти, не ходити на жодні "референдуми". Не брати жодних російських чи іншого виду псевдопаспортів. І не співпрацювати з окупаційною владою. Наші хлопці прийдуть, відвоюють землю і все буде Україна. А вони хай забирають манатки і уйо****,
– сказала Верещук.

Віцепрем'єр-міністрка попередила, що за участь у "референдумі" передбачена відповідальність. Окрім того, вона повідомила, що розробляють законодавство, щоб розширити відповідальність за участь у псевдореферендумі.

Верещук закликала людей виїжджати з тимчасово окупованих територій. Також вона зазначила, що деяким людям доводиться співпрацювати з окупантами, оскільки вони не можуть себе захистити або чинити опір.

Іншим ворог обіцяв посади, гроші, вплив або ж досягнув свого залякуванням.

росія хоче приєднати захоплені території України

До теми – Гайдай розповів про плани кремля щодо "референдуму" на Луганщині: дивіться відео