Так, вчора, 20 червня, окупанти викрали весь реєстр виборців, аби спробувати підробити результати голосування. Про це 24 каналу розповів Сергій Хлань, радник голови Херсонської ОВА та військовослужбовець ТрО.

Теж цікаво На Херсонщині "начальником ФСБ" можуть призначити ексглаву СБУ часів Януковича Якименка

Що відомо про викрадення списків виборців

За даними поліції, російські загарбники вдерлися у Державний архів Херсонської області та викрали документацію зі списками виборців. Зокрема, в їхніх руках опинилися списки волевиявлення українців на виборах президента у 2019 році.

Озброєні росіяни мали при собі посвідчення працівників окупаційної "військово-цивільної адміністрації Херсонської області". Вони пригрозили працівникам архіву та вилучили 15 коробок із виборчою документацією.

Ситуація тривожна, адже за допомогою цієї документації вони можуть сфальсифікувати волевиявлення народу,
– сказав Хлань.

Він додав, що наразі усі плани ворога руйнуються. Саме тому окупанти постійно переносять їх то на осінь, то на наступний рік.

До теми Візьмемо Херсон – зможемо відрізати Крим від росіян,– військовий експерт

Крім того, один із головних колаборантів Стрємоусов заявив, що "референдум" мають провести вже цієї осені. Вони сподіваються, що до кінця року Херсон та Херсонська область увійдуть до складу Росії. Щоправда, окупанти й зрадники можуть лише мріяти про це, адже Херсонщина – це Україна. Так завжди було, є і буде.

Ситуація на Херсонщині: коротко

Не пропустіть – ЗСУ можуть "відрізати" Херсон від окупантів? Відповідь Жданова: дивіться відео