Жіночий спринт мав відбутися у п'ятницю 17 березня, але через сильний туман гонку перенесли на суботу, пише 24 канал. Через негоду навіть довелося корегувати програму змагань та відмовитися від жіночого персьюту.

До теми Черговий тріумф Йоганнеса Бьо: результат останнього персьюту біатлонного сезону

Провальна гонка для українок

Збірна України виступила у спринті в повному складі, але це не допомогло досягти пристойного результату.

Анастасія Меркушина була близькою до потрапляння у залікову зону. Вона чисто відстрілялася на двох вогневих рубежах і навіть була на дистанції 31-ю. Проте низька швидкість завадила їй розраховувати на кращий результат. У підсумку Меркушина фінішувала 46-ю.

Наші дві найтитулованіші біатлоністки теж опинилися за межами залікової зони. Білосюк допустили дві хиби, а Джима одразу три. Таким чином Олена закінчила гонку 56-ю, а Юлія останньою серед українок – 83-ю.

Дар'я Блашко з одним промахом фінішувала 59-ю, а Любов Кип'яченкова з трьома хибами 80-ю.

Переможницею спринту стала Деніз Геррманн-Вік з Німеччини. Вона випередила шведку Ганну Еберг і стала володаркою Малого кришталевого глобуса у спринтах. "Бронза" дісталася Анні Магнуссон зі Швеції.