Про це 24 каналу повідомила кореспондентка з Херсонщини. Вона наголосила, що доля багатьох викрадених місцевих жителів досі невідома.

Зверніть увагу "Станеш фаршем": у Херсоні окупантам залишають листівки-попередження

Викрадають з блокпостів

За словами журналістки, часто російські нелюди викрадають місцевих просто з блокпостів. Вона зазначила, що їх можуть залучати до укріплення оборонних позицій ворога, кидають в ізолятори або ж вивозять в Крим чи Росію лише за те, що людина їм чимось не сподобалась.

На жаль, для Херсонщини це вже звична річ. Забирають людей просто з блокпостів і вивозять в невідомому напрямку. Викрали вже кількох фермерів, багатих людей, бізнесменів. Їх катують, вимагають викупи в родичів,
– заявила кореспондентка.

Вона розповіла, що нещодавно на блокпосту під Херсоном поблизу Антонівського моста російські окупанти довго обшукували подружжя фермерів. Вони не знайшли в них нічого підозрілого, однак чоловіка забрали.

Величезні масштаби злочинів

Як вона пояснила, у родичів є 2 шляхи знайти, де перебуває людина. Їм потрібно звернутися у так звану окупаційну "військову комендатуру", і, можливо, родич знайдеться. Або шукати десь у катівнях, а, знайшовши, сподіватись, що його звідти випустять живим.

Коли визволять Херсонщину, тут "вилізе" щось схоже на Бучу та Маріуполь. Так думають херсонські журналісти, і ми, на жаль, не вважаємо, що перебільшуємо,
– зауважила кореспондентка.

Вона повідомила, що у Херсоні ширяться чутки про колишній ізолятор тимчасового тримання, який розташований в районі Херсонського бавовняного комбінату. Відповідно до них, у цьому місці російські нелюди катують та вбивають цивільних, а потім закопують тіла у рів.

"Звісно, що перевірити зараз це неможливо, але коли Херсон визволять, у нас все "вилізе". Можемо очікувати на великі масштаби злочинів", – зазначила журналістка.

Про зниклих нічого невідомо

Вона наголосила, що з початку повномасштабного російського вторгнення на Херсонщині зникло дуже багато людей. Водночас про них нікому нічого невідомо – чи перебувають в полоні, чи їх вже випустили, чи залучили до якихось робіт.

Читайте також Окупанти хочуть запустити поїзди з окупованого Криму до Херсонщини та Запоріжжя

"Зникла людина – й усе. Родичі та активісти волають, а цих людей так і не повернули. Є побоювання, що їх вбили, або ж вони десь у катівнях Криму чи Росії", – зауважила журналістка.

Кореспондентка розповіла про масові викрадення людей на Херсонщині: дивіться відео


Ситуація на Херсонщині: останні новини

  • Командувач оперативного командування "Південь" генерал-майор Андрій Ковальчук повідомив, що далекобійність артилерії російських загарбників значно перевищує нашу. Однак він наголосив, що навіть за таких умов українські захисники відтісняють ворога та очікують на поставку нового озброєння.
  • Служба безпеки України знову оприлюднила чергове перехоплення російських загарбників, які перебувають на тимчасово окупованій Херсонщині. У розмові вони скаржаться, що отримують добрячої прочуханки від Збройних Сил України.
  • Протягом доби 16 червня українська авіація тричі вдарила по скупченню ворога. Зокрема в Херсонському, Каховському та Бериславському районах області.