Про це 24 каналу розповів політтехнолог Михайло Шейтельман. На його думку, Росії вже запізно ставити такі умови, адже вона втратила останній шанс.

Зверніть увагу Байден показав, що Путін не здатен до переговорів: експерт пояснив заяву лідера США

Він згадав, як ще у грудні 2021 року Владімір Путін ставив ультиматум НАТО, США та Європейському союзу. Тоді Кремль висував до них вимоги відповіді. Коли йому відповіли НАТО та ЄС, Росія зажадала, щоб кожна країна ЄС теж надала окрему відповідь.

"Вони дочекались, що їх послали куди подалі, тоді ще не за російським військовим кораблем. Він ще не затонув", – зауважив політтехнолог.

У Росії немає шансів

За його словами, саме так закінчились у той момент переговори Кремля повз України про Україну. Вони намагались їх й надалі проводити – з Еммануелем Макроном, Джо Байденом в Женеві.

Все це було, проте вже майже 10 місяців триває війна, й зараз проводити переговори повз України про світовий порядок, це навіть смішніше, ніж знову намагатися наступати на Київ, вже не маючи професійної армії,
– вважає Шейтельман.

На його думку, у Росії немає шансів здійснити цей свій намір, адже "потяг вже поїхав".

У Кремлі немає з ким вести перемовини

"Якщо Макрон говорить, що Путін – військовий злочинець, про який світовий порядок мовити, з ким? Це не Держсекретар США Блінкен називає так Шойгу чи Собяніна, а Макрон Путіна. Тоді хто і з ким буде обговорювати новий світовий порядок?" – наголосив політтехнолог.

Він вважає, що сьогодні в Кремлі немає людини, з якою будуть обговорювати не те що світовий порядок, а навіть умови капітуляції.

Чому з Путіним не будуть вести перемовини: дивіться відео

Переговори України з Росією: важливе

  • Міжнародні партнери все частіше схиляють Україну та Володимира Зеленського до переговорів із Росією. Однак президент України рішуче відкидає такі пропозиції, адже російські воєнні злочини, масштабні руйнування та кровопролиття дали чітко зрозуміти українцям, що жодного компромісу з агресором бути не може.
  • Французький президент Еммануель Макрон сказав, що коли Росія погодиться на мирні переговори, то має отримати гарантії безпеки. Проте секретар РНБО Олексій Данілов зазначив на це, що окупантам замість Нюрнбергу пропонують підписання угоди і рукостискання. На його думку, не Росія має отримати гарантії безпеки, а світ, якому вона загрожує.
  • Президент Сполучених Штатів Джо Байден заявив, що не планує говорити з очільником Кремля Владіміром Путіним, поки той хоче продовжувати війну. Росія не зацікавлена у змістовній дипломатії, адже хоче використати зиму у війні на свою користь.