Про це 24 каналу розповів російський правозахисник Марк Фейгін. Зокрема, про це свідчить і те, що російські "миротворці" передали Азербайджану контроль над Лачинським коридором, який 30 років був під окупацією Вірменії.

Цікаво путін змирився і не пікнув, – Піонтковський про ситуацію в Нагірному Карабасі

Що отримав Ердоган

Фейгін зазначив, що ситуація в Нагірному Карабасі свідчить про те, що росія поступово втрачає свої позиції на Кавказі. А отже президент Туреччини Реджеп Ердоган отримав те, що хотів і ще ряд "плюсів":

  • Ердоган фактично розв'язав питання Карабаху.
  • Ердоган багато чого отримав у Сирії, якщо подивитись, які справи там.
  • росія виводить з Лівії свої частини пвк, і тепер у керівника лівійської національної армії Халіфа Хафтара великі проблеми.
  • Ердоган отримав зерно і можливість заробляти на цьому.
  • Ердоган збільшує товарообіг з росією, через її ізоляцію.

Туреччина, Азербайджан й Ізраїль мають наміри щодо Ірану

Правозахисник також розповів, що Туреччина, Азербайджан й Ізраїль мають певні наміри щодо Ірану, який розпочав постачати росії безпілотники. Вони, звісно, низької якості, втім факт військової підтримки відбувся.

Ізольовані країни. Одна й без того спонсор тероризму, інша – без п'яти хвилин спонсор тероризму. Для чого це москві? Це натяк, що вона готова допомогти Ірану зі збагаченням урану,
– зауважив Фейгін.

За його словами, ці події відбуваються на фоні погіршення стосунків між Ізраїлем та Іраном. Ізраїль готовий завдати удар по Ірану, якщо зрозуміє, що вже не зупинити процес створення ядерної бомби.

"І ось вам союзники цього потенційного удару. Поки це не явно. До речі, Іран є союзником Вірменії. Тож у цих умовах друг мого друга – це ворог мого ворога. Тож не можна виключати того, що саме Іран скоро опиниться під серйозним ударом", – наголосив російський правозахисник.

Фейгін про "плюси", які отримав Ердоган: дивіться відео

Новини Туреччини: останні події