Як пояснив журналіст Юрій Бутусов, річ у тім, що Україна ухвалила закон про заочне засудження. Отже, тепер Путін і заступник голови його адміністрації Дмитро Козак можуть отримати заочний вирок за агресію та окупацію Криму. Адже це стало основою обвинувачення проти Медведчука.

До теми Буде зворотна реакція від Кремля, – Рябошапка про заяву Путіна через Медведчука

Докладніше

Згідно з текстом підозри, Медведчук вчинив державну зраду та завдав шкоди Україні на 38 мільярдів гривень. Зробив він це завдяки злочинній змові з Путіним і Козаком. Останній наразі є куратором взаємин із Україною.

За словами Бутусова, після публікації таких прямих доказів і спілкування Медведчука з Кремлем він і його оточення підпадають не під суд, а під негайне затримання як російська агентура, пособники окупантів під час бойових дій.

"І треба використовувати Медведчука як обмінний фонд, для обміну на українських патріотів, яких за наказом Путіна катують у російських в'язницях. Подивимося, як дорого цінує Путін свого кума, і чи зможемо ми нарешті провести обмін "всіх на всіх", який Кремль зриває всі роки війни", – додав він.

Медведчук може втекти

Водночас журналіст зауважив: після погроз Путіна неприпустимо тримати Медведчука під домашнім арештом.

Росія зробить все можливе для його порятунку. Не виключено, що організовує втечу та евакуацію, як свого часу Януковичу. Медведчука слід тримати під вартою, 
– підсумував Бутусов.

Зверніть увагу Данілов не виключив, що Медведчука можна обміняти на політв'язнів Кремля

Справа Медведчука: коротко

  • Кума Путіна підозрюють у державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів у тимчасово окупованому Криму. Підозру підписала особисто генпрокурорка Ірина Венедіктова.
  • Печерський суд Києва 13 травня обирав проросійському нардепу запобіжний захід. Прокурори клопотали про тримання під вартою з можливістю застави у 300 мільйонів гривень.
  • Однак суд вирішив відправити Медведчука під домашній арешт до 9 липня. Згодом стало відомим, що на депутата від ОПЗЖ одягли електронний браслет.