Відповідну інформацію оприлюднили в російському міжвідомчому координаційному штабі, повідомляє 24 канал. Про це стало відомо 12 травня – на 78 день повномасштабної війни, яку Росія веде проти України.

До теми Траса Лисичанськ-Бахмут під жорстким обстрілом росіян: евакуацію з Луганщини довелось зупинити

Росія заявила, що готова відкрити гумкоридори в інші держави

Росія готова у найкоротші терміни розгорнути додаткові коридори на будь-яких інших напрямках та забезпечити безпечну евакуацію цивільних осіб як до Росії, так і до районів, підконтрольних київській владі, а також на території інших іноземних держав,
– мовиться у повідомленні.

Натомість Росія цинічно заявила, що нібито вони "дотримуються" режиму тиші та дозволяють евакуювати мирних людей на узгоджених для цього маршрутах.

Ба більше, там згадали, що проводять "евакуацію" на харківському, луганському, донецькому та кримському напрямах. Проте людей вивозять у Росію.

Країна-агресорка також надала інформацію про те, що вони вже вивезли у Росію 1 мільйон 237 тисяч 256 людей. Однак вороги не згадали, як вони жорстоко з побиттям, перевіркою, забиранням документів й телефонів, а також роздяганням пропускають людей через пекельні "фільтраційні" табори.

Варто згадати й про те, що Україна намагається з росіянами домовитись про евакуацію 38 поранених лежачих військових з "Азовсталі" в Маріуполі. Проте на це окупант поки не погодився.

Важливо Допоможіть нам вибратися з "Азовсталі", – захисники Маріуполя звернулися до Ілона Маска

Звірства та недотримання обіцянок Росією: коротко

До теми – Верещук повідомила, що Україна домовляється про евакуацію поранених з Азовсталі: відео