Людожера неможливо нагодувати

А що завадить Кремлю потім у будь-який момент вийти з цієї угоди? Сказати, що, мовляв, вони дізналися, що Україна і далі продовжує розводити бойових комарів, а тому треба провести денацифікацію цих самих комарів, і Путєн уже навіть про це указ підписав.

Радимо Чому велика війна стала для українців несподіванкою і чи варто шукати винних

Коли Україна зараз говорить про неможливість переговорів з РФ, коли президент Зеленський підписує відповідний указ, то це – не через "впертість", про яку так люблять казати на Заході різноманітні "друзі Путіна" на кшталт того ж Берлусконі, який вигадав чергову геніальну схему (не давати Україні зброю – і настане мир), а через те, що переговори з режимом Путіна просто неможливі, бо війна з Україною уже перетворилася на сутнісну ознаку цього режиму.

План "вічної" війни

А ідея про "поступки Путіну" просто покликана виграти для цього самого Путіна час, деморалізувати ворогів московської імперії у всьому світі та Україні, прорвати дипломатичну ізоляцію. Не більше.

Цікаве Світ спостерігає та чекає на прихід санітарів: яка хвороба вивела Путіна на кривавий шлях

При цьому, як показала ситуація з мобілізацією, очікувати на падіння режиму у Москві через якісь повстання не доводиться. Так, мобілізація виявилася провальною, бо не змогла забезпечити помітне підвищення боєздатності, але розлякала дуже багатьох здорових та молодих чоловіків, які залишили Росію.

Але натяків на особливе невдоволення немає, режим стоїть надійно. Тому очевидно, що путінський режим не буде валитися сам, а буде тягнути за собою "народ-богоносець", який так і не захотів стати нормальною цивілізованою сучасною нацією.

Актуальне – чому Путін зірвав зернову угоду і якими будуть наслідки: дивіться відео